• Eemwijk

Aan het statige Oosteinde in oud Voorburg vestigt Skagen haar hoofdkantoor. Op het landgoed Eemwijk staan een grote dienstwoning en een monumentaal landhuis welke dienst zullen gaan doen voor het hoofdkantoor in Europa van Skagen Funds.

Beide gebouwen zullen volledig worden gerenoveerd waarbij Eteck de ontwikkeling, de engineering en de exploitatie van de duurzame energievoorziening voor haar rekening zal nemen.

Het landhuis heeft een oppervlakte van ± 1.100 m2 en de dienstwoning kent een oppervlakte van ± 250 m2. Ondanks deze "geringe" schaal ziet Eteck kans om een rendabele duurzame energie oplossing te ontwikkelen.

Het past volledig binnen de doelstelling van Eteck om relatief kleinere objecten te verduurzamen. Enerzijds omdat het een renovatie betreft en anderzijds vanwege de beperkte omvang. Eteck verwacht dat met name de renovatiemarkt alsmede kleinere projecten de komende periode de boventoon zullen voeren.