In Amstelveen in de woonwijk Westwijk wordt door Forteck een KWO - systeem ontwikkeld en gerealiseerd ten behoeve van 92 appartementen en 145 grondgebonden eengezinswoningen. Met behulp van 2 doubletten, een centrale technische ruimte en individuele warmtepompen worden de in totaal 237 eenheden voorzien van ruimteverwarming, warm tapwater en passieve koeling.
Westwijk Fase II maakt onderdeel uit van de nieuwe woonwijk Westwijk, waar in totaal 230 woningen zijn gerealiseerd in Fase I, 237 in Fase II en naar verwachting in Fase III en Fase IV nog eens ± 500 woningen gerealiseerd zullen gaan worden. In totaal zullen in deze woonwijk dus ± 1.000 woningen worden aangesloten op een KWO - systeem. In de woonwijk wordt in het geheel geen gas gebruikt.
De exploitatie van de energiesystemen wordt verzorgd door Eteck. Eteck is een joint venture tussen Greenchoice en Forteck.